Home Oyun 14 yaşındaki geliştiriciden Partical City Guardians!
14 yaşındaki geliştiriciden Partical City Guardians!
0

14 yaşındaki geliştiriciden Partical City Guardians!

0

Merhabalar sevgili TeknOyun takipçileri bu yazımda sizlere 14 yaşındaki Maruf Artukoğlu kardeşimin geliştirmiş olduğu Low-Poly açık dünya oyunundan bahsedeceğim.

PCG (Partical City Guardians)’ın tek oyunculu modunda oynayabileceğimiz eğlenceli görevler bizleri bekliyor, görevleri tamamladıktan sonra ise oyunun çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla apaçi sinekler gibi takılabilirsiniz.

nrOmlg

Guards of the City (GOTC)

Oyunda biz şehri korumak amacıyla kurulmuş bu askeri kurumda görev alan bir çavuştuk. Şehrin rahat bir gün geçirebilmesi için her gün kötülüğe karşı savaşıyorduk ta ki üst yetkililer GOTC’dan çıkarıldığımızı söyleyene kadar. Bundan sonrasında ise hayatımızı bir araba tamircisi olarak tamil ettiriyoruz ancak dostlarımızı ve sevdiklerimizi kaybediyoruz. Bir gün gelen gizemli bir adam bize iş vereceğini ve bu sayede tekrar eskisi gibi bir hayata kavuşacağımızı söyler. Bizde battı balık yan gider diyerek işi kabul ediyoruz. Bu adam bizlere gerçekten çok pis işlerini yaptıracak oyun içinde onun verdiği görevleri yapmaya çalışacağız.

NEZgZP

Yukarıdaki fotoğrafta normal giyinen karakter bizim oyundaki ana karakterimiz olacak. Soldaki karakter ise Can Yavuz‘u temsil etmekte kendisinin oyun içerisinde önemli bir role sahip olduğunu geliştirici kardeşimiz bizlere anlattı. Hemen alta bakarak oyunda yer alacak araçların bir kısmı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

jny16J

1- Oyun ne zaman çıkacak?

1

Oyunun net çıkış tarihi henüz belli değil ancak geliştirici tarafından yapılan açıklamaya göre 1 ay içerisinde oyun ön siparişe açılacak.

2- Oyunun fiyatı ne kadar olacak?

1

Oyunun fiyatını henüz belirlememişler ancak oyunun daha büyük bir kitleye ulaşması için fiyatın oldukça düşük olacağı yapılan açıklamalar arasında.

3- Oyunun ilk trailerı!

4- Oyunun haritasının trailerı!

5- Oyun Greenlight’da desteklerinizi bekliyor!

greenlight

Ve son olarak değerli arkadaşlar Partical City Guardians şuanda Greenlight’da ve oylarınızı bekliyor. Hemen buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilir daha detaylı bilgi öğrenebilir ve oy kullanabilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir