Home Uncategorized 2016 Yılının en iyi yatak odası takımları!
2016 Yılının en iyi yatak odası takımları!

2016 Yılının en iyi yatak odası takımları!

0

2016 yılı yeni koleksiyonlarında mobilya üreticileri ve tasarımcıları yeni modeller, farklı tasarımlar ile yeni sezona hazırlanmışlardır. Yatak odaları modellerinin fonksiyonel ve göze hitap eden yaşam alanlarımızın en özel yerinde ruhumuzu okşayan modeller her zaman ilk olarak talep edilmektedir. Avangarde Yatak Odaları, Country Yatak Odaları, Retro Yatak Odaları, Klasik Yatak Odaları, Modern Yatak Odaları ve Modüler Tarz Yatak Odaları olarak modern yaşantımıza en uygun tasarımlar seçerek beğendiğinizi yaşam alanında uygulayabilirsiniz. Yatak odaları 2016 serisin de bütçenize en uygun ürünleri seçerken kaliteden de ödün vermemek gerekmektedir. En çok takınılan noktardan biride ürünlerin Mdf mi yoksa Suntalam mı olması gerektiğidir. Aslına bakarsanız her iki malzemede sağlamlık olarak birbirinden pek farkı yoktur. Yıllardan beri Mdf sağlamdır ve pahalıdır mantığı çok yanlış olmakla birlikte malzemenin cinsinden ziyade hangi kalitede olduğu daha önemlidir. Lake boyalı takımlarda mdf kullanıldığı için değil lake boya çok ustalık ve işçilik gerektiren bir uygulama olduğu için fiyatları suntalama göre pahalıdır. Modüler takım almak isterseniz bütçenize en uygun tasarımları bulurken kullanılan malzeme high gloss kaplama malzeme yada sunta lam ürünler kullanılmaktadır.

Saraylı Mobilya 2016 yılına özel yepyeni ürünlerin birkaç tanesini sizlerle paylaşarak bu sezon en iyi yatak odası modellerinin en uygun ve kaliteli tasarımları buluşturmaya devam etmektedir. Dilerseniz beğendiğiniz yatak odası takımının yanına diğer ihtiyaçlarınızıda ekleyerek toplu alışveriş indirimlerinden faydalanabilir ve mobilyalarınıza çok cazip ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Evinizi aşka getirecek size neşe katacak yepyeni mobilyalar için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.saraylimobilya.com.tr
.

Yatak odası takımları

Mobilya

Avangarde yatak odası

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir