Home Tanıtım 2017 Makyaj Teknikleriyle Gözler Üzerinizde Olsun
2017 Makyaj Teknikleriyle Gözler Üzerinizde Olsun
0

2017 Makyaj Teknikleriyle Gözler Üzerinizde Olsun

0

Her Daim Güzel Olmak

Biz kadınlar hava koşulları ne olursa olsun her daim güzel görünmek ve dikkat çekmek isteriz. Genellikle bir yere gideceğimizde önce kıyafetimizi seçer daha sonra da üzerimiz de ki giysiyi makyajımızla tamamlarız. Bu bazen çok uzun bazen çok kısa sürer ama yine de makyajın güzelliğimizi tamamladığını bilerek mutlaka vakit ayırırız.

Gece Makyajı ile Daha Güzel Bir Görünüme Bürünün

En Önemlisi Pırıl Pırıl Bir Cilt

Makyaj tabii ki çok önemli ama daha önemlisi temiz, parlak ve güzel bir cilde sahip olmak. Özellikle mevsim geçişlerinin, stresin, sigaranın, kirli havanın ve tabii ki yüzümüzde uzun süre kalan makyaj kalıntılarının olumsuz etkilerinden kurtulmanın belki de en iyi yolu hem cildinizi yenileyecek hem de sizi temiz ve yumuşak bir cilde kavuşturacak olan yüz maskeleri. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun 2017 yüz maskeleri cildinize ve size sağlık, canlılık ve enerji katacaktır. Yağlı ciltler için içinde muz ve yulaf olan ürünleri tercih edebilirken, kuru ciltler için tercihiniz avokado olmalıdır. Tabii ki maske öncesi cildinize uygulayacağınız peeling hem cildinizi rahatlatır hem de maskenin etkisini arttırır. Evde basitçe hazırlayacağınız bir peeling tarifim olsun diyorsanız size önerimiz esmer toz şekeri bir miktar zeytinyağı ile karıştırmanız cildinize ve dudaklarınıza uygulamanızdır.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılmalıdır?

Basit Makyaj Teknikleri

İşte 2017 de trendi yakalayacağınız hayat kurtaracak basit makyaj teknikleri… Mesela size ışıltı katacak parıltı ve sim bu yılda çok moda; hem de sadece gözde değil; parıltıyı yüzünüzün ve saçınızın her detayında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç demişken ıslak saçlar yine çok moda. Göz makyajında yine bakır tonlar hâkim. Daha taze bir görünüm isterseniz de size önerimiz gökkuşağı renkleri olacaktır; sarılar, yeşiller, pembe ve morlar ve tabii ki su yeşili… Göz kapaklarınıza uygulayacağınız bu renkler size tazelik ve canlılık katacaktır. Dudaklarınıza uygulayacağınız göz alıcı kırmızı tonlar size ekstra trend kazandıracaktır. Gotik ruj modası da etkisini arttırarak devam ediyor. Özellikle siyaha yakın bordo, siyah ve erik tonları ile tarzınızı en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz. Masumiyeti seviyorsanız ve gençliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız uçuk pembe ve şeker pembe tonları tam size göre. 2017 makyaj teknikleri yine güzelliğinize güzellik katacak. Tabii ki doğallıktan yanaysanız kalın kaşlarla, renksiz dudaklarla, parlak bir ciltle de güzelliği yakalayabilirsiniz sonuçta doğallık her daim moda…

Yağmurlu Havalar İçin Makyaj Önerileri

Bu yazı; Kadindir.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir