Home İlginç haberler 20’li yaşlarda milyoner olmanın 7 yolu
20’li yaşlarda milyoner olmanın 7 yolu

20’li yaşlarda milyoner olmanın 7 yolu

1

Kendinizi milyoner olarak hayal edin yapmak istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz kadar para ile birlikte.Ve bu hayalinize 20’li yaşlarınızda ulaştığınızı düşünün.

Bunlar size biraz abartı gibi gelebilir ama genç yaştayken milyoner olabilirsiniz.21 yaşındayken bir milyoner olmayı başaran Timothy Skyes’ın verdiği kurslara katılan elemanlardan biri de 23 yaşındayken milyoner olmayı başardı.Bunu da hisse değeri küçük olan hisse senetleri borsası ile başardı.

1- Kazanç elde etmek için odaklanın

Milyoner olmak istiyen kişilerin birçoğu yaygın olan nişlerle ilgili sıkıcı bilgileri takip etmek durumunda ama bu yöntem sayesinde geleneksel mesleklerden (avukat,doktor vs..) kazanılan paradan daha çok kazanmalarını sağlar.Bir milyoner olmak istiyorsanız bu meslekleri unutun ayrıca milyoner olmak için yıllarınızı okullarda harcamanıza da gerek yok.

 

2- Üniversite veya yüksek lisans okumanız gerekmiyor

Milyoner olmanız için herhangi bir yerden alacağınız diplomanın bir gereği yok,bu işte bilmeniz gereken her şeyi online olarak öğrenmeniz mümkün.

3- Sosyal hayatınızı çalışabilmek için feda edin

20’li yaşlarınızdayken sosyal hayatınızı feda etmek gerçekten çok acı ve zor bir tercih ama milyoner olabilmeniz için sadece kariyerinize odaklanmanız ve sosyal hayatınızdan feda etmeniz gerek.Sosyal hayatınız için ayıracağınız zamanı çalışmalarınıza ve şirketinizin üretkenliğine daha fazla katkıda bulunmak için harcayın.Sosyal hayatınızdan kısacağınız zamanı erken yaşta milyoner olduğunuz zaman fazlasıyla telafi edebilirsiniz.

4-Kariyeriniz boyunca karşılaştığınız yenilgileri ve hatalarınızı kabul edin

Kariyerinizde nereye ulaşmak istediğinizin hiçbir önemi yok, hatalarınız ve yenilgilerinizle yüzleşin ve bunlardan bir fırsat yaratın.Hata yapmak bizim doğamızda var ve bu oldukça normal bir şeydir.Başarıya ulaşmak için çabalarken arada bazı olumsuzluklar çıkacaktır bu başarısız olduğunuz anlamına gelmiyor.

5- Bir milyondan daha fazlasını hedefleyin

Para sizin için ulaşmak istediğiniz son aşama olmamalı.Bunun yerine en iyi ürünü veya hizmeti sunar ve işinizi en iyi şekilde yaparsanız para zaten bu işlerin sonucu olarak gelir,hedefiniz her zaman daha çok büyümek olmalı ve geçmişte yaptıklarınıza bakıp yeterli görmemelisiniz.

6- İnsanları dolandırmayın

Milyoner olmanın yolu dürüstlük ve sabırdan geçer,çalışmak olduğunuz kişiye karşı içten olmalısınız eğer olmazsanız hedeflediğiniz milyonlar sadece bir hayal olarak kalır ve ötesine gidemez.

7- Nerede yaşadığınız önemli değil

İnternet çağındayız ve internet üzerinden işlemler yapabiliyoruz bu sayede internet bağlantısı olan herhangi bir yerden sistemlere bağlanıp istediğiniz alış veya satış işlemini yapıp kar sağlayabilirsiniz.İnternete bağlı olduğunuz her yerden her an kazanmaya devam edebilirsiniz.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Comment(1)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir