Home E-Spor All-Star Finaline Sadece Saatler Kaldı!
0

All-Star Finaline Sadece Saatler Kaldı!

0

Dünkü haberde 2 gün sonundaki son durumları ve 3. günün maçlarına dair programı sizlere sunmuştuk. Bu sabah( ya da dün gece nasıl dilersen) yapılan 3. günün karşılaşmaları sonraki Los Angeles’taki All-Star’ın bitiş düdüğüne yalnızca saatler kaldı.

3. günün maçları ve sonuçlarına kısaca bir göz atmak istersek;

3.GUN

Ateş Takımı’nın bugünkü iki farklı modda olan maçta da Buz Takımı’na üstünlük sağladığını görebiliyoruz. Ve de göze çarpan diğer bir unsursa Amerika ve Avrupa’daki oyuncuların 1v1 maçlarında rakiplerine nazaran bugün 1 adım daha öndeler.

Eğlence-şov amaçlı bir turnuva olsa da dört günün sonunda final gününe yani; heyecanın her ne olursa olsun doruk, konsantrasyonun tavan yaptığı bu neşeli ama bitmesiyle birlikte getirdiği bir o kadar tat kaçırtan güne.(Evet yazarken ben de çok zorlandım, okumasını tahmin edebiliyorum.)

Gelelim “bu ihtişamlı final gününde hangi karşılaşmalar olacak?” sorusunun cevabına. ——Geceye “İki Elin Nesi Var” modunda Ateş ve Buz takımlarının mücadelesi ile giriş yapacağız.
-Ardından 1v1 maçlarında son düzlükte yarı final ve ardından final heyecanı bizleri bekliyor olacak.
-1v1 maçlarımızı da bitirdikten sonra, “All-Star’ın Yıldızları” adı altında, turnuvada tekrar tekrar kapışmış olan  Ateş ve Buz takımlarının birbiriyle olan bu seneki son mücadelesini izledikten sonra, günün merakla beklenen 5v5 takım finaline doğru yola koyulacağız.

(1v1 deki son durumu görmek için BURAYA tıklamanız yeterli olacak.)

LCK ve EU All-Star takımlarının finalde mücadelesini izleyeceğimiz en az oyuncular kadar bizler de heyecan doluyuz. (Tahminim ve de gönlük EU’dan yana bunu belirtmeden geçemeyeceğim) Dilerseniz bu finalde kimler boy ölçüşecek minik bir tekrar geçelim.

Veeee sol tarafta LCK’nın amansız oyuncularıııı!! Sağ tarafta iseee gönüllerde sezonlardır taht kurmuş Froggen ve müritleriiiiii!!

Üst Koridor      Marin                  –                  Huni

Ormancı          Score                  –                  Amazing

Orta Koridor    Faker                   –                  Froggen

SGT                PraY                    –                  Rekkles

Destek            MadLife                –                  kaSing

Bu mücadelenin nefes keseceğini söylememize gerek bile yok sadece saatlerin kaldıpı bu muhteşem şov için biz hazırız, peki ya siz?

4. gün karşılaşmaları tablosu;

4.GUN

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir