Home E-Spor All-Star’da 2. Gün De Sona Erdi
0

All-Star’da 2. Gün De Sona Erdi

0

All-Star’da geçtiğimiz 2 gün boyunca hız kesmeden devam eden etkinlikte yarın yani 13 Aralık’ın ilk saatlerinde 3. gününe girilecek. Tabi ki LA’de olan bu turnuva yüzünden bize göre saatler ters kalabiliyor. Bu iki günde onlarca 1v1 maç ve hatrı sayılır 5v5 takım maçlarının atılıp “Buz mu Ateş mi?” sorusuna yanıt bulunmaya çalışıldı. Daha önümüzde koskoca 2 gün var elbette fakat turnuvanın şu anlık yarısı bittiğine göre bir şeyler söylememiz de mümkün.

(BUNLAR ÜSTÜNLÜK SAĞLAYAMIYORLAR BE HOCAM!!)

Bu noktada puan durumu şu şekilde;

SIRALAMA

Üçüncü günde artık 1v1 maçlarda belli bir yol katedilip çeyrek finale gelindiğinden dolayı, ilk iki güne nazaran az maç izleyeceğiz. Fakat bu durumun turnuva heyecanının önüne geçebileceği konusunda aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. 3 tane 5v5 takım maçı, 2 tane turnuvanın getirisi özel mod maçları ve 1v1’de çeyrek final heyecanı bizleri bekliyor olacak.

Üçüncü gün programı ise şu şekilde;

3.GUN

Hala (abi biz kazandık şu son finali hala gidemedik ya şu turnuvaya, nassıl gıccık olyrm biliyor msn? .s.s) modunda olan insanların olduğunu biliyorum. Zamanla azalmışsa bile eminim halen daha vardır. Ama şunu söyleyelim bizim yerimize gitmeye hak kazanmış Team CIS(BDT) için işler çok da güzel durumda değil onu söyleyelim. (Biz gidebilmiş olsak, tıaaaah)

Şimdilik işler bu durumda, bakalım bu gece, ve yarın gece oynanacak olan maçlarla turnuvanın akıbeti ne olacak, kimler şampiyon ünvanını elde edebilecek hep beraber göreceğiz. Gelişmeler oldukça sizleri de bilgilendireceğiz, gözünüz kulağınız bizde olsun, esen kalın efenim.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir