Home Teknoloji Haberleri Android 5.1.1 Güncellemesi Note 4 ‘e Gelmeye Başladı!

Android 5.1.1 Güncellemesi Note 4 ‘e Gelmeye Başladı!

0

Android 5.1.1 Güncellemesi Galaxy S6 sonrasında Note 4 ‘e de gelmeye başladı.

samsung-galaxy-note-4

 

Samsung ‘un Galaxy S6 ve S6 Edge modellerine getirdiği Android 5.1.1 güncellemesi Güney Koreli firma ürettiği büyük ekranlı akıllı telefonu Note 4 için yayınladı. Note 4 için sunulan güncellemenin dağıtım işlemleri Kies ve şebeke üzerinden sağlanmakta.

Android 5.1.1 güncellemesi bazı güvenlik ve hata düzeltmeleri bir kenara kamera için önemli yenilikler sağlayacak gibi görünmekte. RAW çekim desteği bunların başında. Ama Samsung ‘un amiral gemisi telefonlarını sunmuş olduğu kamera özelliklerini Note 4 için hazırlanmış güncellemede yer vermiş mi tam bilinmemekte. Arayüz iyileştirmesi, Misafir modu , performans ve kararlılık geliştirmeleri güncelleme kapsamına giren yeniliklerden.

Samsung ‘un Rusya ‘da ki yayınlanan güncellemeleri bir bakıma beta sürümü gibi bir şey. Sorun ile karşılaşılmazsa kademeli olarak diğer ülkelere de sunulmaya başlanılacak. 

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir