Home Teknoloji Haberleri Apple Store’a girip tüm ürünleri parçalayan müşteri!
Apple Store’a girip tüm ürünleri parçalayan müşteri!

Apple Store’a girip tüm ürünleri parçalayan müşteri!

0

Dünya çapında çok sayıda ülkede mağazaları bulunan Apple’ın Fransa’nın Dijon kentindeki mağazasında ilginç bir olay yaşandı. Geçtiğimiz gün mağazaya giren bir müşteri aşağıdaki sözleri söyledikten sonra elindeki sert metal bir cisimle Apple ürünlerini parçalamaya başlıyor.

“Apple, Avrupa’da müşteri haklarını ihlal ediyor. Zararımı karşılamalarını talep ediyorum fakat paramı geri vermiyorlar. Bunun sonrasında ne olur? İşte böyle olur…”

ht_man_smashes_iphones_floating_cf_160930_12x5_1600

Kızgın müşteri ürünleri parçalarken mağazanın çalışanları sadece olayı seyrediyor, çünkü vatandaş haklarına göre müdahale etmeleri durumunda çalışanlarda suçlu duruma düşebiliyor. Güvenlik görevlilerinin olay yerine gelmesinden sonra öfkeli müşteri yakalanıp gözaltına alınıyor. Mağazada ise yaklaşık 50 bin euroluk bir zarar meydana geldiği açıklandı, bu zararın saldırgan tarafından tazmin edileceği ifade edildi.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir