Home Tanıtım Arayıpta bulamadığınız her türlü eğitim seti Güncel Depo’da
Arayıpta bulamadığınız her türlü eğitim seti Güncel Depo’da
0

Arayıpta bulamadığınız her türlü eğitim seti Güncel Depo’da

0

İnternet teknolojisi hızla geliştiğinden bu yana almayı planladığımız eğitimleri de online olarak temin edebiliyoruz. Eğitim firmaları kameralar aracılığı ile çektikleri dersleri web sitelerinden pazarlayarak satışa sunuyor ve evimizden çıkmadan sanki dershaneye veya okula gitmeden kendimizi geliştirebiliyoruz. Güncel depo web sitesinde bulunan program indir özelliğinin yanında artık eğitim setleri de kullanımınıza açıldı.

Online Eğitim Setleri

Gunceldepo.com sitesinde bulunan linkler arasında bulunan eğitim seti indir seçeneği ile ister teknolojik isterseniz yabancı dil isterseniz de sınavlara yönelik birçok eğitim setine ulaşabilirsiniz. Bu eğitim setleri sizlerin kişisel gelişimine faydalı olacak ve iyi netice verecek olanlar arasından özenle seçilmiştir. Uygun depolama alanlarına yüklenen setler, herhangi bir virüs, trojen içermez. Böylece güvenle kullanabilirsiniz. Eğitim setleri genel olarak video şeklinde bulunmaktadır. Her ders 1 videoda

Adobe Illustrator EÄŸitim Seti Ä°ndir

Eğitim Seti Örnekleri

Örneğin gunceldepo.com’da bulunan Ebru Şallı ile Pilates eğitimi serilerini bilgisayarınıza indirebilir ve pilates konusunda Türkiye’de marka olmuş bir isimden evinizin rahatlığında bu konuda eğitim alabilirsiniz. Veya Pratik Rusça Eğitim setini indirebilir bu set ile 15 dvd sayesinde giriş seviyesindeki Rusçayı alanında uzman öğretmenlerden evinizin konforunda öğrenebilirsiniz. KPSS İngilizce ÖABT indirim seti gibi alternatifler ile KPSS sınavlarından iyi sonuç almayı garantileyebilirsiniz.

VMware ThinApp Enterprise 5.2.2 Build 4435715 Full Ä°ndir

Teknik Eğitim Setleri

Bilgisayar sektöründeki gelişmelerden haberdar olmak ve bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız çok farklı alanlara hitap eden program ve uygulamaların eğitim setleri ile isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Backtrack 5 Görsel Eğitim Seti gibi başka yerde bulamayacağınız bir set sayesinde Linux üzerinden şifre kırmayı öğrenebilir, hacker olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Veya web ve uygulama tasarımına ilgi duyuyor iseniz, Adobe Photoshop’tan Dreamveaver’a; Wiziq’den Catia’ya bir çok farklı alanda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Mojosoft Photo Calendar Studio 2016 2.00 Full Ä°ndir

Gunceldepo.com sitesinin full program indir özelliğinden sonra en beğenilen özelliklerinden biri olan Eğitim setlerinin indirilebilmesi, eğitim ve kişisel gelişim açısından oldukça faydalıdır. Ayrıca eğitim setleri ile tanıtılan programları da siteden indirebilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir