Home Oyun Batman: Arkham Knight PC kullanıcılarını üzmeye devam ediyor!
0

Batman: Arkham Knight PC kullanıcılarını üzmeye devam ediyor!

0

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayımlanan Batman: Arkham Knight, çıkışı öncesi yaptığı etkinlikler ile oyun için hepimizi heyecanlandırmayı başarmıştı. Fakat geçtiğimiz ay piyasada yer bulan oyun, hala sinir krizlerine neden olabiliyor.

Özellikle PC platformu için çileye dönen oyun, bir kenara atıldı. Ufak ufak güncellemeler oyuna dahil olsa da; henüz beklenilen performans gösterilmiş değil ve bu sürenin sonbahar mevsimine kadar süreceğini söylesek sizlere?

Ünlü site Kotaku’da yayımlanan mail, sinirleri bir kez daha gerdi. Yayımcı firmanın Avustralya bayisinden gelen maillere göre oyuna beklenen güncelleme, sonbahar mevsiminde gelecek. Satışlardan kaldırılan oyun için bu güncellemenin en erken Eylül, en geç ise Kasım ayında geleceği de belirtildi.Henüz resmi bir açıklama yapılmayan konuyu özetleyecek olursak, sonbahara kadar Batman’e dokunamayacaksınız!

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir