Home Oyun Batman: Arkham Knight tekrar satışa çıkıyor
0

Batman: Arkham Knight tekrar satışa çıkıyor

0

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından ise yayımcılığı yapılmış olan Batman: Arkham Knight, geçtiğimiz Haziran ayında sorunlu bir çıkış yapmış idi. Özellikle bilgisayar platformu için eziyet haline gelen oyun, kısa bir süre sonra oyununbilgisayar sürümü mağazalardan kaldırıldı.

Bu süreç içerisinde birçok güncelleme ile buluşan oyun, yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Bu yüzden de geliştirici ekip; bugün yaptığı açıklama ileoyunun bilgisayar sürümünün tekrar satışa çıkacağını duyurdu. Oyunun satışa çıkması ile beraber; Tumbler ve Arkham Asylum skinlerini oyuna dahil eden ek paketler de indirilebilir hale gelecek. Net olarak tarih verilmeyen oyunun, önümüzdeki haftalarda geleceği belirtildi. Peki, siz tekrar aynı ekibe güvenip; oyunu satın almayı düşünüyor musunuz?

145

Merlin’in Kazanı’ndan alıntıdır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir