Home Uncategorized BatmanvSuperman’i Aşırı Karanlık Bulanlara İthafen
BatmanvSuperman’i Aşırı Karanlık Bulanlara İthafen
0

BatmanvSuperman’i Aşırı Karanlık Bulanlara İthafen

0

Evet yanlış duymadınız. Aslında BatmanvSuperman: Adaletin Şafağı adlı yıllardır beklediğimiz filmimiz ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Ve çoğunun buluştuğu ortak nokta Batman çok acımasız, film çok karanlık ve birkaç tam nokta atışı(!) yapılmış yorumlardı.

E tabi beklenti romantik-komedi ve pespembe film olduğundan bu kadar ağır eleştirilere maruz kalınıyor haliyle. (Tıah çocuklar…. UUU! Bu arada nasılsınız janlarım?)

O diğer etkenlere gelecek olursam; karakterden fazla uzaklaşıldığı, atmosferin olması gerekenden daha sert ve zorlayıcı olduğu, bu atmosfere bir sınır çekilmesi gerektiğine dair eleştiriler, ÖZELLİKLE Rotten Tomatoes notunu da etkileyen en genel yorumlardan biri. Bunu biraz da tiye alma niyeti taşıyan Dorkly, Batman v. Superman için ‘daha uysal’ kapışma yöntemlerini içeren bir video hazırlamış.

Yani bence konuya gayet iyi bir noktadan değinmiş arkadaş bir kere onu buralardan kutluyorum. (Aramızda miller vardır muhtemelen -üzgün surat-) Filmden beklediklerini bulamayanlara Batman ile Superman’in yaşadığı fikir ayrılıklarının çözümüne alternatifler ahanda bu videoda.

Minnak bi spoiler, “Injustice” oynadıkları sırada yaptıkları konuşma beni benden alan sahnelerden.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir