Home Oyun Battlefield 1 Açık Beta 31 Ağustos’ta Çıkıyor!
Battlefield 1 Açık Beta 31 Ağustos’ta Çıkıyor!
0

Battlefield 1 Açık Beta 31 Ağustos’ta Çıkıyor!

0

Battlefield 1 için Açık Beta süreci 31 Ağustos‘tan itibaren piyasaya sürülecek. Battlefield resmi sitesinden açık betada oynayacağımız haritanın özellikleri ve oynanış hakkında bilgiler yayımlandı.

Beta sürecinde Sina Çölü’nü oynayacağız. 1. Dünya Savaşı sırasında İtilaf devletleri, Ortadoğu’da Süveyş Kanalı’nın kontrolünü ele geçirmek için Sina Harekatı’nda Osmanlı İmparatorluğu’yla karşı karşıya mücadele etmişlerdi. Battlefield, Sina Çölü haritasının buradan yola çıkılarak yaratıldığını ve oyundaki en büyük fetih bölümlerinden biri olduğu belirtildi.

rendition1.img_-1

Sina Çölü, 1. Dünya Savaşı’nın Battlefield’a uygun bir temayla karşımıza çıkıyor. Çöllerde ve sokaklarda düşmanlarla karşı karşıya geleceğiz.  Uçak ve tankları istediğimiz şekilde kontrol edeceğiz. Klasik Battlefield oynanışıyla farklı dönemleri ve teknolojileri karşı karşıya getiren bu oyunda savaşacağız.

Ayrıca bu haritada,  gerçekçilik ön planda çokça kum fırtınaları karşımıza çıkacak. Tabii ki bu rüzgarlar keskin nişancıların işlerini zorlu kılacak, tabii bazı oyuncularında işine yarayacak bu kum fırtınaları, uçak kullanan oyuncular ise yağdıracak bombayı alacak kill’leri. Hava konusundada bu şekilde olacak uçak sürmek için önce uçak savarı devre dışı bırakmamız lazım, Battlefield bize güzel bir aksiyon yaratacak gibi gözüküyor.

Resmi sitede yayınlanan bilgiler özetle bu şekilde, oyun PC, PS4 ve XBOX platformlarına çıkacak, PC oyuncuları oyunu Originden satın alabilirler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir