Home Oyun Battlefield 2143’mü geliyor?
0

Battlefield 2143’mü geliyor?

0

E3 2015’te DICE ve EA tarafından yeni bir Battlefield beklentisi suya düşmüş, yapımcılar yalnızca Star Wars Battlefront’a odaklanmıştı. Bugün ise Reddit’e düşen 3 adet görsel Battlefield hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

Son yıllarda oldukça moda olan ve bazı oyuncular tarafından pek de sevilmeyen gelecek teması, bir sonra Battlefield oyununun temelini oluşturabilir. Geçmişte Battlefield 2142 ile gelecek temasını denemiş olan DICE, umduğunu bulamamıştı. Ama yeni yeni nesil ile birlikte geliştirilen oyun dinamikleri ve görseller ile DICE, Battlefield serisine yeni bir yön verebilir.

Aşağıdaki görseller şuan için birer söylentiden ileri gidemese de, görüntüler için DICE tarafından herhangi bir yalanlama gelmiş değil. Siz ne dersiniz? Battlefield’ın yeniden gelecek temasını işlemesi serinin gidişatını olumsuz yönde etkiler mi? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir