Home E-Spor Beklediğimiz Turnuva Geldi Çattı!
0

Beklediğimiz Turnuva Geldi Çattı!

0

Başlamasına çok az kalan bu heyecan dolu turnuva için Wild Card bölgeleri bir kez daha LA’deki All-Star etkinliğine gidiş biletini kapmak uğruna Avustralya’da düzenlenecek olan bu özel turnuvada birbirlerine karşı boy gösterecekler.

Biz sihirdarlar ve 7 bölgenin eSpor takipçileri tarafından yapılan oylamalar sonucunda Avustralya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Uzakdoğu Asya ve Türkiye’nin All-Star’ları belli oldu. İşte Wild Card bölgelerini temsil edecek takımlar!

  Türkiye: Thaldrin, Crystal, Naru, HolyPhoenix, Dumbledoge, fabFabulous (yedek)     BDT: Smurf, Dimajke, Kira, LeX, Dimonko, Flashy (yedek)                             Avustralya: Ryoo, Carbon, ChuChuZ, Raydere, EGym, Destiny (yedek)
  Brezilya: LEP, Revolta, Kami, brTT, Loop, Alcos (yedek)
  Latin Amerika: Helior, Thyak, Seiya, Whitelotus, Arce, Zeicro (yedek)             Japonya: Evi, Rainbrain, Ceros, Meron, D4ra, Mueki (yedek)
  Uzakdoğu Asya: Archie, SofM, G4, Optimus, Moss, Noel (yedek)

TURNUVA FORMATI NASIL OLACAK?

Bu 7 takımda bulunan 35 oyuncu, hem takım bazlı hem de bireysel olarak farklı mücadelelerde boy göstererek bölgeleri için puan toplamaya çalışacak. Sihirdar Vadisi’nde All-Star kadrolarının karşı karşıya geleceği klasik 5’e 5 maçların yanı sıra, her oyuncunun katılacağı 1’e 1 karşılaşmalar ve sizlerin oylarıyla belirlenecek oyun modunda mücadeleler bizleri bekliyor.

4 gün sürecek etkinliğin ilk 3 gününde grup maçları oynanacak, grup müsabakaları sona erdikten sonra 29 Kasım günü tüm oyun modlarında (1’e 1, 5’e 5 ve taraftar oylamasıyla belirlenen mod) final mücadeleleri gerçekleşecek.

Takımlar ve oyuncular, farklı oyun modları sonucu aldıkları dereceye göre puan kazanacaklar. Mücadeleler tamamlandığında en çok puanı toplayan bölge Wild Card All-Star Turnuvası şampiyonu olacak ve Aralık ayında gerçekleşecek 2015 All-Star etkinliğinde EU LCS, LCK, LMS, LPL ve NA LCS bölgelerinin oylamayla seçilecek en iyi 5’lerinin yanına adını yazdıracak.

NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

26 Kasım saat 03.00’da 1’e 1 mücadelelerle başlayacak Wild Card All-Star Turnuvası’nda Şampiyonluk Ligi All-Star takımı ilk mücadelesine saat 09.00’da çıkıyor, Uzakdoğu Asya All-Star takımıyla oynanacak bu maçın 2 saat sonrasında temsilcimiz Bağımsız Devletler Topluluğu temsilcisi ile gruptaki 2. maçını oynayacak. 26-27-28 Kasım’da Türkiye saatiyle 03.00’da, son mücadelelerin oynanacağı 29 Kasım günü ise 04.00’da başlayacak Wild Card All-Star’da bütün karşılaşmalar LoL TV ekranlarında sizlerle beraber olacak. Bu büyük heyecanı kaçırmayın!

Bilgi kaynağı: Rito pa-pardon alışkanlık…

Riot Games

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir