Home Oyun Bethesda her yıl 3-4 büyük oyunu piyasaya sunmak istiyor!
0

Bethesda her yıl 3-4 büyük oyunu piyasaya sunmak istiyor!

0

Bazen sadece bir oyun serisi bile sizi inanılmaz yerlere taşıyabilir. Oyun dünyasının en köklü firmalarından olan Bethesda da The Elder Scrolls ile getirdiği geleneği daha yukarıya taşıma peşinde olan bir firma.

Zenimax ile ortak olan Bethesda bu yılın en hareketli firmalarından biriydi. Pete Hines firmanın gelecek politikası hakkında MCV’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Pete Hines, firmanın yılda 3-4 büyük oyunu piyasaya sunabileceğini düşünüyor. 2011 yılında Brink, Hunted, Rage ve Skyrim’i çıkardıktan sonra gereğin uzun süre sessiz kaldıklarını düşünen Hines, bu dönemde çok daha iyi işler çıkarabilecekken sadece DLC’ler ile oyunları desteklemeyi tercih ettiklerini belirtti.

Son dönemde firmanın sahip olduğu markaların da artmasıyla artık her yıl büyük oyunları oyuncularla buluşturacaklarını düşüyor. Aslında bu gayet mümkün. Tek sorun kalite, kalite düşük olursa kimsenin 3-4 oyun çıkmasına aldıracağını düşünmüyoruz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir