Home Dizi Bir George R.R. Martin romanı daha dizi oluyor!
Bir George R.R. Martin romanı daha dizi oluyor!
0

Bir George R.R. Martin romanı daha dizi oluyor!

0

Hiç şüphesiz şu sıralar televizyonun en popüler yapımlarından biri olan Game Of Thrones’un arkasındaki adam George R.R. Martin, ekranları yeniden ele geçirmeye hazırlanıyor. (Bak bak canlandı mı GoT jeneriği, aha bak geliyor. “Dııını dını nııını dını nııını dını nııını, nıııııı nıııııı nınıııı nııııı…”)

Martin’in 1987’de kaleme aldığı Wild Cards isimli kitabının uyarlanması için Universal Cable Productions’ın çalışmalara başladığı açıklandı. (-Ehm ehehehhemm- Se 1 2 se se. Hani “açıklandı” Anlatabiliyor muyum? Kısaca tekrardan ortalığın “mına koycaz olm bak görün!”den ziyade “başladığı açıklandı” hadi len diyorum ben kısaca. Ne sen de mi diyorsun? Valla tebrik ederim sevgili okurum daha nicelerinin altından böyle böyle kalkarız)

Kısaca kitabın konusu;

1946’da geçen fantastik bir roman; dünya nüfusunun yüzde doksanını öldüren, yüzde dokuzunu delirten, kalan yüzde birini de süper kahramanlara çeviren virüsün yarattığı kaosu anlatıyor.

Bir fotoğrafla daha size şöyle göstereyim;

george-rr-martin-wild-cards-volume-1

Yapımla hangi kanalların ilgilendiği, çekimlerin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Haberleri zaman geçtikçe illa ki artar, ahanda o zaman sizleri buralara beklerim efenim, sağlıcakla kalın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir