Home Teknoloji Haberleri Bir pantolona kaç PlayStation 4 sığar?!

Bir pantolona kaç PlayStation 4 sığar?!

0

Artık haftanın son günlerine geldiğimiz şu günlerde, ilginç haberler bizlerle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Amerika’nın ünlü alışveriş merkezlerinden birisi olan Port St. Lucie Walmart’ta herkesi şaşkına döndüren bir soygun yaşandı.

Christopher Caldwell isimli bir müşteri tarafından gerçekleştirilen hırsızlığı güvenlik ekipleri son anda fark etti. Üstü aranan Caldwell, giymiş olduğu hammer stili pantolonuna bir adet PlayStation 4 bulundu. Güvenlik ekiplerini şaşkınlığını gizleyemediği olay sonrası, bu tip pantolanlar ile birçok soygunun yapıldığı belirtildi.

Şimdi bir düşünelim… PlayStation 4 mağaza içerisinde kutulu bir halde değil mi? Kutu boyutunun ise; 47.75 cm uzunluğunda olduğunu ve 34.03 cm ile 10.66 cm kalınlıklarına sahip olduğunu hatırlatalım. Peki, siz bir pantalona kaç adet PlayStation 4 sığdırabilirsiniz?

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir