Home Oyun Bir Türk oyunu Partical City Guardians!
Bir Türk oyunu Partical City Guardians!
2

Bir Türk oyunu Partical City Guardians!

2

Merhaba TeknOyun takipçileri! Hatırlarsınız bundan birkaç ay önce “14 yaşındaki geliştiriciden Partical City Guardians!” başlıklı bir haber yaparak bu genç arkadaşımızın oyunu için sizlerden oy istemiştik. Değerli oylarınızla oyuna Steam tarafından yeşil ışık yakılmıştı ve Maruf dün oyununu Steam üzerinden satışa sundu!

Oyun içerisinde görevler hala bitmiş değil geliştirici kardeşimiz bunun sebebini tek başına oyun yapıyor olması olduğunu söylüyor. Ancak buna rağmen size ortaya çok hoş bir oyun çıkardığını söyleyebilirim, oyunun görevlerinin güncelleştirmelerle yakın zamanda geleceğini söylüyor.

1

 

Oyunun açık dünyasında çeşit çeşit aktiviteler yapıp eğlenebilirsiniz veya isterseniz oyunun çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla katliam yapabilirsiniz. 17 çeşit aracın ve 14 tane silahın bulunduğu oyunun tek oyunculu modunda askeri üsse saldırarak helikopter veya uçak çalabilirsiniz.

Oyuna GTA + Minecraft karışımı diyebiliriz, polis öldürdükçe GTA’da olduğu gibi yıldızınız artıyor ve 4 yıldızda helikopterler 5 yıldızda ise F-16’lar peşinize düşüyor.

Adsız

Oyunun Steam sayfası!

Hemen buraya tıklayarak Steam’e giderek oyunu satın alabilirsiniz. Oyun şuanda %38 indirimle satışa çıkarılmış durumda. Şuanda yapılan indirimle birlikte oyun 2,48 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu, indirimi kaçırmayın!

Bu arada arkadaşlar sayfamızdaki oyunun haberine yorum atan ve 3 arkadaşını etiketleyenler arasından rasgele 5 kişiye oyunun keyleri verilecek!  Son katılım 07.08.2016 / 21:00

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Comment(2)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir