Home Oyun Bir Türk oyunu Run Cube!
Bir Türk oyunu Run Cube!
0

Bir Türk oyunu Run Cube!

0

Merhabalar değerli TeknOyun takipçileri bu yazımızda sizlere yine bir Türk oyununu tanıtacağız.

Vakit geçirmek amacıyla bir oyun arıyor ancak piyasadakiler sizi kesmiyorsa tam size göre bir oyun bulduğumuzu söyleyebiliriz. Oyunda amacımız kat edebildiğimiz kadar çok mesafe gitmek ve diğer kullanıcıların skorunu geçmek diyebiliriz. Yani hırs yapmak isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz şirin bir oyun.

Oyunda ilerledikçe birbirinden farklı yeni karakterleri açacak ve bu karakterleri oyun içerisinde kullanabileceksiniz, tek elle oynayabilme imkanı sağlayan bu oyunu dediğimiz gibi vakit geçirmek amacıyla oynayabilirsiniz. Oyunda şuan 20 karakter bulunuyor ancak zamanla geliştirici arkadaşımızın çeşitlilik katacağına şüpheniz olmasın.

Adsız-horz

Nasıl oynanıyor?

Gelelim oyunun nasıl oynandığına oyun son derece basit bir oynanışa sahip hatta bizim oynanışı için başlık açmamıza bile gerek yoktu yine de belirtelim dedik. Oyunu Google Play Store üzerinden indirdikten sonra açın ilk olarak Play butonuna basın ve tek bir dokunmayla sağa veya sola gidin, engelleri aşarak skorlarınızı arttırabilir diğer kullanıcılar ile kıyasıya rekabet edebilirsiniz.

Oyunu nasıl indiririm?

Şimdilik oyunu sadece Google Play Store üzerinden indirebilme imkanımız var eğer sizde Google Play Store kullanıcısıysanız hemen buraya tıklayarak oyunun indirme sayfasına gidebilir ve oyunu indirerek eğlenmeye başlayabilirsiniz.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir