Home Oyun Black Desert Online Sonunda Avrupa’da!
Black Desert Online Sonunda Avrupa’da!
0

Black Desert Online Sonunda Avrupa’da!

0

Harika bir MMO RPG oyunu olan Black Desert Online MMO RPG sevenlerin beklenen gözdesiydi ve artık çıkış yaptı!Yapımcısı Pearl Abyss Games olan oyun sadece PC platformunda bulunuyor.Ne yazık ki yapımcı şirket bir Japon şirketi olduğundan oyun sadece Japonya üzerinden oynanıyordu VPN ile girişler yapılsa ve kimlik kartları dahi bulunsa’da ( Kayıt olurken bizim tabirimizle kimlik numarası alınıyor) ping ve bağlantı kopmaları yaşanıyordu..

Black-Desert-Online-Ranger

Oyunun Avrupa sunucusu geleceği söylenmişti..Dört gözle bekliyorduk ve sonunda gerçekten sonunda! 4 Mart’da bizlerle buluşuyor.Büyük bir Avrupa kitlesine sahip olan  Black Desert Online’nın yapımcıları oyunu Avrupa’ya sunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti ve hepimize iyi eğlenceler diyor.

28 Şubat Pazar günü Avrupa saati ile 08:00 da Conqueror’s paketi olanlar oyuna 5 gün erken başladılar.

1 Mart Salı günü Avrupa saati ile 08:00 da Explorer’s paketi olanlar oyuna 2 gün erken başladılar.

2 Mart Çarşamba günü Avrupa saati ile 08:00 da Traveler’s paketi olanlar 1 gün erken oyuna başlayabilecekler.

3 Mart Perşembe günü ise 4 saatlik bir bakım sonrasında oyunu satın alan tüm oyuncular oyuna Avrupa saati ile 12:00 ‘ da başlayacak ve Black Desert Online Avrupa sunucusu resmi olarak açılışını yapmış olacak.On binlerce oyuncunun merakla beklediği Black Desert Online bu şekilde 2016 MMO RPG oyunları arasındaki yerini alacak.

Oyunun en düşük fiyatı ise 29.99 Euro ki buda yaklaşık olarak 96 liraya denk gelmekte.Fakat oyunu Türkiye’den satın alamıyorsunuz.Türkiye üzerine satış şu anlık yapılmamakta VPN ile satın alabilirsiniz fakat biz bu şekilde almak istemiyoruz.Türkiye’ye oyunu getirmek için çalışmalar başladı bile bakalım neler yaşanacak sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir