Home Teknoloji Haberleri Bu defada iPhone 7 patladı!
Bu defada iPhone 7 patladı!

Bu defada iPhone 7 patladı!

0

Samsung cihazlarının patlama haberlerine daha önce sitemizde çok yer verdik ancak bu sefer bir ilk olarak Apple’ın yeni telefonu iPhone 7’nin patlama haberini yapıyoruz. Büyük vaatlerle piyasaya sürülen iPhone 7’lerden bir tanesi geçtiğimiz gün patladı, internet üzerinden telefonu satın alan bir reddit kullanıcısı ürünü teslim almak için kargo firmasına gittiğinde telefonunu patlamış halde buldu.

Taşıma sırasında patlayan telefonun neden patladığı henüz tespit edilemedi ancak konuyla ilgili araştırmalar başlatılmış. Patlayan telefona baktığımızda telefonun kutusunun hasar almamış olmasının oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz.

Bu patlama olayıyla birlikte arkadaşın telefonu ilk patlayan iPhone 7 ünvanını alıyor, kullanıcıya yeni telefon verileceği söyleniyor ancak bu arkadaş bundan sonra iPhone kullanır mı orasını biz bilemeyiz.

x84260-jpg-pagespeed-ic-afvmq_qme0

lobq3lc

zrrzhs4

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir