Home Uncategorized Bu Filmin Çocuklar İçin Olduğunu Mu Sanıyorsunuz?
Bu Filmin Çocuklar İçin Olduğunu Mu Sanıyorsunuz?
0

Bu Filmin Çocuklar İçin Olduğunu Mu Sanıyorsunuz?

0

Sony, Columbia Pictures, Annapurna Pictures ve Point Grey yapımı olan bu yeni nesil animasyon, öteki masumane olanlara göre animasyon filmlere bakış açınızı biraz değiştirecek. (kanımca)

Özellikle Deadpool’un gösterdiği bu akıl almaz başarının ardında yatan temel nedenlerden biri (tabii ki Deadpool’un kendi muhteşemliğini saymadan düşünürsek) bir R-Rated film olması, yani 18 yaş ve üzeri kitleye uygun bir film olarak çekilmesi. Bu R-Rated fikrinin getirdiği bu muazzam sonuç karşısında birçok yeni çıkacak yapımda da bu adımın atıldığı duyumlarını duyanlarınız bilir.

Bu adımı atan filmlerden biri de bu animasyon filmi olan “Sausage Party” (Sosis Partisi)

Filmin ilk fragmanı yayınlandı ve ilk gözlere çarpan detaylar subliminal mesaj içerikli çizimler, yemeklerin, başka başka (Ay ben R-Rated haber yapmıyorum söyleyemeeem .s) “şey”lere benzetebildiğiniz, benzetemeseniz bile zaten subliminal dememin sebebi olarak aklınıza kazınmış olacak sahneler içermesi. (Ulan çok uzun cümle oldu valla perdon)

Filmin bana güzel olacağını düşündüren nedenlerden biriyse sahip olduğu oyuncu kadrosu, yani sırf sesleriyle katılmak üzere tabii… İşte o güzel insanlardan birkaçı;

James Franco, Jonah Hill, Danny McBride, Seth Rogen.. Teknolojiyi sevin, kullanın arkadaşlar, sevgili okurlarım, canlarım. (Kastın tamamı tabii ki bu değil büyük resme bakmak önemli hojam…)

sdasdasdas
Liste büyük, liste güçlü, isimler BOMBA!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir