Home Oyun Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bir oyun mu geliyor?
0

Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bir oyun mu geliyor?

0

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı üstlenilen Call of Duty: Advanced Warfare, geçtiğimiz yıl serinin on birinci oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Modern Warfare, Black Ops serilerinden sonra Advanced Warfare ile her yıl aynı oyunu sunan Activision, farklı bir çağ ile bizleri karşılamış idi.

Ee bu yıl da Call of Duty: Black Ops III yapıtının çıkması ile birlikte yeni bir Call of Duty oyununun sinyallari de verilmeye başlandı. Sledgehammer Games, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yeni bir oyun geliştirdiklerini duyurdu. Tasarım yönünden oldukça sanatsal çalışmaların olduğunu belirten ekip, oyunculardan aldıkları geri dönüşler sonucunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Kendilerinden bir hayli emin olan ekip, şu an için proje hakkında net bir bilgi vermez iken; “Yeni bir Call of Duty: Advanced Warfare mı geliyor?” sorusu da akıllara gelmiyor değil…

İ
-Merlin’in Kazanı
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir