Home Oyun Call of Duty: Black Ops III hafta sonuna özel ücretsiz oldu
0

Call of Duty: Black Ops III hafta sonuna özel ücretsiz oldu

0

Treyarch tarafından geliştirilen veActivision tarafından ise yayımcılığı üstlenilen Call of Duty: Black Ops III,Kasım ayı içerisinde bizlerin karşısına çıkmış idi. Eski Call of Duty tadını pek veremeyen yapıt, hafta sonu etkinliği ile Steam platformu üzerindekarşımıza çıktı.

Steam platformunda alıştığımız hafta sonu indirimleri ve bu indirimlerin yanında indirime giren oyunları ücretsiz deneme fırsatı devam ediyor. Bu hafta sonu ise of Duty: Black Ops III bizleri karşılıyor. Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yapıt,%25 indirim ile 134,25 lira etiket fiyatına düşürüldü. Yaklaşık olarak 57 GB indirme boyutuna sahip olan oyunu, satın almayacaksanız iki gün için indirmenize gerek olmadığını düşünüyoruz.

105

Ayrıca, hafta sonuna özel olan diğer oyunumuz ise Sword Coast Legendsolarak belirlendi. %50 oranında bir indirim ile 42,50 lira etiket fiyatına sahipolan yapıtı, yine aynı şekilde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

-Merlin’in Kazanı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir