Home Oyun Canımız Ciğerimiz Crash Bandicoot Geri Dönüşü Duyuruldu!
Canımız Ciğerimiz Crash Bandicoot Geri Dönüşü Duyuruldu!
0

Canımız Ciğerimiz Crash Bandicoot Geri Dönüşü Duyuruldu!

0

Beyler, bayanlar sıkı bir yer bulun, çatılara çıkın ve avazınız çıktığınız kadar bağırın. Playstation 4 için HD olarak; “CRASH BANDICOOT GERİ GELİYOR!!!”

 

Crash Bandicoot1

 

Bildiğiniz üzere şu günlerin gündemi E3’te Sony şu anda Crash’in sahibi Activision ile bir ortaklıkta olduğunu duyurdu. (NİHAYET!)

Naughty Dog -tabii ki- şu anda daha .ok eskiyi bilmeyen, hatırlamayan (pü onlara, kaka onlar) kişiler için Uncharted serisinin geliştiricisi, Crash’in de kelimenin tam tabiri ile tek gerçek, adam geliştiricisiydi.

 

download 2

 

En nihayetinde güzel bir haber olarak ilk üç oyunun yani sırası ile; Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back ve Warped oyunlarının remastered yani tekrardan -ilk cümlemde de dediğim gibi; PS4 için HD olarak- yapımını oynayabileceğiz!

Aşağıdaki videolarda, bu cümleler duyurulduğu sırada verilen tepkileri görebilirsiniz. (Herkes mutlu tabiyğ be aağbi :’) ) Ayrıca bir bakıma garipseyebileceğiniz bir duyuru olarak da canımız tilkimiz Crash, Skylanders Imaginators adlı oyunda yeni bir karakter olarak ilan edildi, ilgilisine duyurulur ama bana soracak olursanız herkesin gözü ilk 3 remastered oyunda olacak. 

Dediğim gibi, bu yeni duyuruyla beraber tamamen özgün, kendi karakterinizi yapabildiğinizi Skylanders’ta Crash’i görmek mi yoksa ilk üçlemeyi defalarca oynamış nesil olarak aynı olayı bu yetişkin halinizde tekrarlamak mı o karar sizde.

Trailer direkt kendisi için buyruoğn efenim!

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir