Home Marvel Captain America: Civil War Trailer’ına Çok Farklı Bir Bakış
Captain America: Civil War Trailer’ına Çok Farklı Bir Bakış
0

Captain America: Civil War Trailer’ına Çok Farklı Bir Bakış

0

-YASAL UYARI! Bu haber diye tıkladığınız link kanımca bir haber değil, bir ulağın size ilettiği basit bir mesajdır. (Benim o ben, ben. Sevgili yazarınız datun) O ZAMAN EĞLENMENİZE BAKIN MİLLET!-

 

Hepimizin malumu 6 Mayıs’ı iple çekiyoruz. Son zamanların Marvel filmlerinde Deadpool gibi acayip farklı bir filmden sonra en çok beklenen, hype lanan bu yapım Civil War’u değil iple çekmek 4×4’lerle çekiyoruz. (Hey yo! Sen adamım! Evet, evet sen seni lanet olası okur. Hadi beraber şu pislik filmin garip mi garip bu versiyonuna bir bakalım adamım, eğüvet eğüvet senle ben. Sadece ikimiz! Hadi o zaman)

 

Bunun için özür dilerim, arada bir fırlayıp konuşur işte bilirsiniz, heh heh. Şimdi aklınızda birkaç soru işareti olduğunu biliyorum. Misal; “hojam 12 gün kalmış. Daha demin gif le de bu heyecanı körüklediniz. Şimdi bu parodivari, tarifi hayli zor olan trailer da neyin nesi?” Tarzı şeyler elbette olacaktır. Amma velakin bu kadar büyük bir yapım. Hakkında konuşulan binlerce, on binlerce hatta YÜZ BİNLERCE kişi ve bu olayları hayatının ortasına koymuş kişilerin akıl almaz yorumları bir yana, çizgiroman dünyasını sevip, gayet dalgasını da geçebilip eğlenebilen de çok.

 

Ahanda bu da onlardan biri. Şimdi sizi video ile yalnız bırakıyorum. Gülmek serbest. (Azıcık da eğlenelim yauv!)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir