Home Marvel Captain America: Civil War’dan Son Gelen TV Spot #30
Captain America: Civil War’dan Son Gelen TV Spot #30
0

Captain America: Civil War’dan Son Gelen TV Spot #30

0

-10 GÜN KALDI 10!!!! OĞLUM BU MÜTHİŞ BİR ŞEY, VUHUUU MÜTHİŞ! Aa, heh heh. Buralarda olduğunuzu bilmiyordum. Ihm, {fısıldayarak}(aşağıdan devam edebilirsiniz, hadi gidin gidin.)-

Efenim geç olsun güç olmasın diyerek konuya giriş yapmak istiyorum. Civil War’dan (şu anlık ve umarım son bu olur) son gelen 30. TV Spot’unda SÜRPRİZ var. Ama sürpriz. Gönüllerimizi fethetmiş, filmden çok onu görmek istediğimiz (yani şimcik büyük bir kesimde bu istek mevcut hojam yalan yoğhk) ağ kafamız, mahallemizin dostu SPIDER-MAN yine bomba gibi gözüktü.

İlk görüldüğü 2 saniyelik “Hey everyone!” repliğinden sonra herkes görünüşünde ikiye bölünmüştü. Sevmeyenler daha çok önceki iki serideki çok ama çok başarılı, gönüllerimizde yerleri apayrı olan Tobey ve Andrew’un tipleme ve kostümünü beğenenler. MCU yani Marvel Cinematic Universe’ün ilk Spider-Man’i, Tom gardaşımızı şu kısa sürede sevenler ise çizgiroman okuyan tayfa.

Ve haksız bir yanları yok (bir çizgiroman okuyucusu olarak) çünkü çizgiromanlardaki güçlü, dayanıklı, dövüşürken bile muzipliğini asla bırakmayan halini bu TV Spot’unda da görebildiğimiz kadarıyla perdeye aynen yansıyacak. (Kİ BU MUHTEŞEM ULEAAM! -Ehhem- Tamam kendimize geliyorum ve bir ve ki ve bir, ki, üç, dört!)

Bu mini detaylardan sonra sizi 30. TV Spot’uyla baş başa bırakayım, iyi seyirler efenim. Sağlıcakla kalın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir