Home Oyun Counter-Strike: Global Offensive için yeni silah geldi
0

Counter-Strike: Global Offensive için yeni silah geldi

0

Ünlü Half-Life serisi için ilk olarak bir mod halinde sunulan Counter-Strike, 2012 yılında Counter-Strike: Global Offensive ile tekrar karşımıza çıkmıştı. Şu anda en çok oynanan oyunlar arasında girmeyi başaran yapıt, geçtiğimiz gece yeni bir güncelleme ile buluştu.

Bu güncelleme ile birkaç performans ve hata sorunları giderilirken; yeni kasamız da bizlere merhaba dedi. Revolverisimli yeni kasa ile birbirinden farklı yeni silah kamuflajları bizleri bekliyor. Ayrıca, Revolver yani nam-ı değer altıpatlar silahımızda oyuna dahil edildi. Desert Eagle yerine kullanabildiğiniz silahın fiyatı ise 850 Dolar olarak belirlendi. Gelen bu silahın ise verdiği hasar nedeni ile dengesizliğe yol açıldığını söyleyebiliriz. Yakın ve uzak mesafeden ciddi anlamda yüksek hasar veren silahın, yakın zamanda bu gücünün azaltılacağını düşünüyoruz.

Bu yenilikler ile birlikte oynanış olarak da “Ölüm Kamerası” seçeneği karşımıza çıktı. Diğer FPS türü oyunlarından alışık olduğumuz bu kamera ile bizi öldüren oyuncunun nasıl öldürdüğünü görebilirsiniz. Sizce de Counter-Strike’ın yapısı yeterince bozulmadı mı?

53
-merlin’in kazanı
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir