Home Marvel Daredevil’ın Merakla Beklenen İkinci Sezonundan İkinci Fragman!
Daredevil’ın Merakla Beklenen İkinci Sezonundan İkinci Fragman!
0

Daredevil’ın Merakla Beklenen İkinci Sezonundan İkinci Fragman!

0

Oh hellöw ma darlings… Diye bir giriş yapmak isterdim ama inanın İngiliz aksanı ile devamını getiremiyorum, çıkmıyor. İngilizceye çevirerek uzayan bir haber başlığının ardından herkese merhabalar a dostlar!! (şak şak şak) İçimizi pır pır ettiren Marvel’ın kahramanlarından olan Hell’s Kitchen’ın çocuğunu konu alan Netflix dizimiz ikinci sezonuyla sahalara geri dönüyor! (üh bu da amma uzun sürdü be) Punisher’lı Elektra’lı yeni sezonda heyecan bir üst noktaya gerçekten taşınıyor gibi duruyor.

 

 

Şu an revaçta olan bir sürü süper kahraman dizisi mevcut. Animasyonları, çizgi filmleri zaten yıllardır takip edip bildiğimiz şeyler. Filmleriyse en üst seviye yapımları olarak hayatımızdaki yerini gerçekten aldılar. Marvel-DC ve hatta birçok diğer farklı yapım (Transformers, Ninja kaplumbağalar, Star Wars gibi) süper/anti kahramanları odağımıza koymayı başarılı bir şekilde başardılar. Ama son zamanlarda özellikle -izleyenler farkı daha iyi anlamış ve anlayacaktır- Daredevil dizisini farklı bir kefeye koymak gerekir diye düşünüyorum. Dizideki çekim tekniklerinden renk tonlamalarına, karanlık sahnelerdeki duygu değişimlerini çok kaliteli bir şekilde yansıtıp bizi ekrana daha da kitlemesinden oyunculukların kalitesine her şey bu dizide çok daha farklı çok daha özel kılınan şeylerden. Özellikle 23 Mart’ta vizyona girecek olan BatmanvSuperman filminde Batman’i canlandıracak olan aktör Ben Affleck’in önceki Daredevil filmine oranla… (Her şey ile aynı karakteri bu kadar farklı ve kaliteli göstermek cidden büyük çaba ister, tabii o film bu dizi orası ayrı. Bir dakika ya, ben burada daha içten, istediğim gibi konuşmuyor muydum? Kamil abi 2 çay çeek!)

 

 

Umarız bu sezon da bizi etkilemeyi başarıp, mükemmel bölümler izletirler gibi bir istekte bulunmak istiyorum fakat bunu yapacaklarından zaten hiç şüphem yok açıkçası. O yüzden susup 18 Mart’ta başlayacak olan ikinci sezonun ikinci resmi trailer ı ile sizleri baş başa bırakıyorum. (Official Trailer Part-2, ohhh be abi sonunda diyebildim. Part-2 PART TU!!!!!)

-Ehhm-

Lütfen buyurun;

TRAILER İÇİN ÖNDEN GİRİŞ

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir