Home Oyun Dark Souls ‘ un satış rakamları açıklandı!
0

Dark Souls ‘ un satış rakamları açıklandı!

0

Oyun dünyasın da son yıllardaki en popüler Aksiyon ve Rol Yapma oyunlarından olan Dark Souls ‘un satış miktarları açıklandı.

Serinin ilk oyunu  uzunca bir süre konsol  oyunu olarak kaldıktan sonra, bilgisayar oyuncularının büyük direnişi sayesinde bilgisayara gelen Dark Souls 2.4 milyon satmış. ( Vay Canına 😀 ) DLC ile bu satış miktarı 2.6 milyon daha satmış. Adamlar işi tutturmuş yani.

Chosen_undead_artwork

 

 

Dark Souls II ise 1.9 milyon satmış.İlk oyununun gerisinde kalmış gözüküyor. Önceki dönemde piyasaya sunulan ve ikinci oyunu yeni nesle de taşıyan Scholar of the First Sin ise 530 binlik bir satış miktarı yakalamış gözüküyor.
Namco Bandai ve From Software’ı Dark Souls III yapmaya yönelten sebeplerin başında elbette bu harika satış miktarı yatıyor. ( Yani Ben Olsam Ben Bile 2-3 Seri Yapardım 😀 ) Dark Souls serisi bugüne kadar tam 8 milyon satmış ve daha da satıcak gözüküyor.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir