Home Oyun Dawn of War III Duyuru Trailer’ı Çıktı
Dawn of War III Duyuru Trailer’ı Çıktı
2

Dawn of War III Duyuru Trailer’ı Çıktı

2

Relic Entertainment’in geliştirdiği Warhammer® 40,000™ oyunu Dawn of War III ile devam ediyor.

ss_d64adae592b8ab145ceaec15f51a4ee6b081e363

SEGA ve Relic Entertainment işbirliğinde gelişen yeni Dawn of War III oyunu için duyuru fragmanı çıktı. Oldukça fantastik görünen Dawn of War III oyunu Türkçe olarak piyasaya çıkacak.

DEVLERİ SERBEST BIRAKIN

Yüksek savaş makinelerinin kontrolünü ele geçirip Dawn of War tarihinin en büyük karakterleriyle savaşı kendi lehinize çevirin. Kuvvetli Imperial Knight (Space Marine), gürültülü Gorkanaut (Ork) veya ürkütücü Wraithknight (Eldar) ile işleri tersine çevirin.

DEVASA SAVAŞLAR

Dawn of War®, epik aksiyonuyla ünlüdür ve bu muazzam çarpışmalar geri döndü – ancak artık standartları aşarak. Vahşi yanardağ bölgelerinde veya uzayda hızla yol alan muharebe kruvazörlerinde devasa ordularla savaşın.

SEÇKİN ASKERLERİ SİLAH ALTINA ALIN

Her biri düşmanlarınızı yenmek için yeni saldırı stratejilerinin kilidini açmanıza ve bunları geliştirmenize yardım edecek kendi özel yetenekleri ve bonuslarını gösterirken, koleksiyon öğesi güçlü seçkin mangaları kullanarak savaş planlarınızı sonraki bir seviyeye çıkarın.

YIKICI YETENEKLER

Güçlü süper yeteneklerle savaş alanında yıkıma yol açın. Saf rakiplerinize karşılık vermek üzere Space Marine’in Küresel Bombardımanı, Eldar’ın şiddetli Eldritch Fırtınası veya Ork’un Rokks özelliğiyle düşmanlarınızı mutlak bir yıkıma uğratın.

ÜÇ GRUPLU SENARYO

Değişen görevlerle her gücü neyin çetin kıldığını öğrenin. Kısa bir sürede Space Marine, Ork ve Eldar’ın savaş avantajlarını ve ne kahramanların ne de kötülerin, sadece savaşın var olduğu bir evrenin kurallarını anlamaya başlayacaksınız.

HÜKMEDECEK TEK BİR ORDU

Yakın bir mücadelede sizinle boy ölçüldüğü ilk andan itibaren kendi evrensel ordunuzu kurun. Yanınızdaki sadık birliklerle savaştan savaşa ilerleyerek hem senaryo görevlerinde mücadele edin hem de çok oyunculu haritalara hakim olun.

ÇEVRİMİÇİNDE YENİ BİR ŞAFAK

Ordunuz, çevrimiçi işbirliği modunda kasıp kavuracak. Çok oyunculu topluluğa katılıp yeni ittifaklar kurun – ardından patlamalı, kaotik ve rekabetçi haritalarda yeni ‘arkadaşlarınızın’ ayağını, onlar düşmana dönüştükçe kaydırın

Steam Açıklamasıdır. (http://store.steampowered.com/app/285190/)

Comment(2)

  1. Çok uzun yazı ve sadece 1 resim. İnsanın okuyası gelmiyor. Oyun görselleri ekleyin en azından çok iyi olur. Google’da resimlerle yazıları kullanan siteleri sever ve üst sıralara çıkartır zaten 🙂

    1. Selam Osman, yorumun için teşekkür ederiz tavsiyeni yazar arkadaşıma ileteceğim. Saygılarımla, :))

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir