Home Uncategorized DC Evreni “Rebirth” İlk Resim Yayınlandı
DC Evreni “Rebirth” İlk Resim Yayınlandı
0

DC Evreni “Rebirth” İlk Resim Yayınlandı

0

Evet efenim, çook uzun zaman sonra satırlara döküldüm yine. (*Alkış* tamam, tamam teşekkür ederim!) DC’deki abilerimiz, ablalarımız “rebirth” yani yeniden doğuş anlamına gelen evrenlerin sıfırlanıp, yeni biz düzleme oturturlmak suretiyle yeniden karşımıza çıkışlarına karar kıldılar. Ve buna istinaden; ilk “splash art” denebilecek böyle cafcaflı, büyükçene kahraman zirvesi resim de beraberinde yayınlanmış oldu.

 

Kimlerin ne değişikliğe uğradığını boşvererekten, bu resimden analizi siz güzel, meraklı, seksi okurlara bırakıyorum. (Heh heh kaçıyorum gari!)

Bir de şöylesine bir görselim var sizlere. Naçizane kahramanlarımız hakkında kim kimi yazdı?  Kim kimi çizdi? Ufaklı tefekli neydim n’oldum temalı bilgiler içeriyor. İngiliççe olmasının yanında anlayabilenler işçin fena bir kaynak değildir diye düşünüyorum. (Derse çalışmak için çıkarılmış not misali arkedeş)

Bugün bir haberle gelmedim size, şimcik kısacık yazı büsbüyük resimleri görünce kalitesiz, yaftası yapıştırıp “kolaya kaçmış -bit yavrusu-” demeyin. Bunu bir bilgilendirme olarak düşünün,”sneak info”. Seviliyorsunuz canlar! Yeni gelişmelerle ben datun, monitörünüz karşısında size okutmaya devam edejeğim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir