Home Oyun Dead by Daylight’a yeni dlc geldi! Hem de bedava.
Dead by Daylight’a yeni dlc geldi! Hem de bedava.
0

Dead by Daylight’a yeni dlc geldi! Hem de bedava.

0

Oyun dünyasında alışıla gelmiş oyunlardan farklı olarak adından söz ettiren Behaviour Interactive tarafından yapılan Day by Daylight yeni ek paketi ile genişliyor. Daha heyecan verici nokta ise BEDAVA olması.

Yeni ek pakette canavar karakter olarak hemşire ve silah olarak ise bir testere bizi bekliyor olacak. Hemşirenin özel bir yeteneği olacak şimdiye kadar canavarlardan kaçmak için kullandığımız enkaz ve engellerden bu yeteneği sayesinde kurtulabilecek. Bu da demektir ki tabana daha fazla kuvvet ekibe daha fazla iş düşüyor demek.

Buna karşın arkadaşlarına yardım edecek olanların ve yaralıların 3 avantajı söz konusu olacak. The Last Breath adında çıkan ek paket Nea adlı yaşam mücadelesi verecek bir karakteri de beraberinde getiriyor, bu kız sinsi ve bir o kadarda hızlı olacak. Dahası karakterlerden de tahmin edileceği üzerine kırılmış yıkık dökük bina arasında ürkütücü bir akıl hastanesi konseptinde geçecek.

Dead by Daylight 4 vs 1 şeklinde oynanan bir hayatta kalma oyunudur.  Oyun ek paket olduğu için Dead by Daylight’ın tam sürümüne sahip olmanız gerektiğini hatırlatmakta farda görüyoruz. Oyun steam üzerinden 20$ gibi bir fiyata edinilebilir.  Heyecanın, adrenalinin en üst düzeyde olan oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Hemşire aslında bana Slient Hill serisindeki hemşireleri hatırlattı sizce de öyle gözükmüyor mu?

 

                                      Silent Hill Nurse

 

Resmi tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir