Home Dizi Defenders cephesinde yeni görüntüler, kadrosunda yeni isimler var!
Defenders cephesinde yeni görüntüler, kadrosunda yeni isimler var!
0

Defenders cephesinde yeni görüntüler, kadrosunda yeni isimler var!

0

Görüldüğü üzere son yılalrın da getirisiyle Marvel ve Netflix televizyon sektöründe adeta devleşiyor. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage; hepsi birbirinden güzel ve kaliteli diziler. Bunların üstüne 3 yeni dizi daha yolda, Iron Fist, The Punisher ve tabii ki Defenders! Yayınlanma tarihleri ise şöyle kısaca; Iron Fist  17 Mart 2017 tarihinde yayın hayatına başlayacak. The Defenders, 2017 yılının devamında ve aynı şekilde The Punisher dizisi de aynı yılın devamında Netflix’e gelecek.

 

the-defenders-1000x585

 

Bu dizilerden tanıdığımız 5 karakter The Defenders dizisine, yani tüm Netflix kahramanlarını ortak bir paydaya toplayan dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. (Erkes bir arada öyle ayrı gayrı yoh.) Bugün de sizlere yine güzel haberlerimiz var: Clare Tempel, Stick ve Trish Walker karakterlerini de 8 bölümlük mini dizimizde izleyebileceğiz. Hayırlı ossun efem!

 Not: Daredevil’ın birinci ve ikinci, Jessica Jones’un birinci ve Luke Cage’in birinci sezonları Netflix üzerinden izlenebiliyor.
Defender’ın çekimlerinin başlamasıyla beraber setten görüntülere de şöyle göz atmak da boynumuzun borcu. Görsellerde Luke Cage dizisinden tanıdığımız Misty Knight ve Jessica Jones karakterlerinin pek de hoş olmayan bir karşılaşmasını görüyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir