Home Oyun Demon’s Souls,PlayStation 4’e gelebilir!
0

Demon’s Souls,PlayStation 4’e gelebilir!

0

From Software tarafından geliştirilen veBloodborne ile Dark Souls serisinden önce piyasaya sürülmüş olanDemon’s Soul’s geri dönebilir. Şirketin en başarılı yapımları arasında olan ve mevcut sistemlerde büyük satış başarısı yakalayan yeni nesil projelerinin temeli olarak görülen Demon’s Souls, paylaşılan bir görsele bakacak olursak, muhtemelen PS4 için elden geçiriliyor.

Resmi Twitter hesabından paylaşılan bir tweet görselinde, hem Bloodborne hem de eklentisi olan The Old Hunters göze çarpıyor. Dikkat çeken detay ise tüm bu oyun kutularının üstünde bir adet Demon’s Souls bulunması.

İnternet aleminde hızla yayılan bu paylaşım sonrasında akıllara gelen ilk seçenek ise malum; PlayStation 4 için yenilenerek gelecek bir Demon’s Souls!

Önümüzdeki hafta, 5 – 6 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan PlayStation Experienceetkinliğinde yeni projenin duyurulacağı “ümit ediliyor.”

-IGN TR’den alıntıdır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir