Home Uncategorized Dikkat! Meizu MX6 Patlıyor!
Dikkat! Meizu MX6 Patlıyor!

Dikkat! Meizu MX6 Patlıyor!

0

Performans test uygulaması olan AnTuTu tarafından, Meizu MX6’ya ait olduğu iddia edilen bazı teknik bilgiler paylaşılması sonrasında telefon Çin’de resmi olarak onaylandı. (Şimdiden “yoğ amuhaaa” adlı swf dosyasını açıp devamlı oynatmaya başlamanızı tavsiye ederim.)

Model Numarası M681Q olacak akıllı telefon radyo sertifikası alırken; cihaz GSM / TD-SCDMA / WCDMA / CDMA2000 / TD-LTE / FDD-LTE ağlarına destek sunacak.

2015 yılında akıllı telefon satışını %350 civarında arttıran Meizu’nun adeta devrim niteliğinde olan cihazı, bu yılki MX6 olacak. Telefonun tasarımına dair herhangi bir açıklama olmasa da, ortalıkta buna benzer görseller hızla yayılmakta.

Meizu MX6

Gelelim açtığımız swf’nin hakkını verecek, teknik özellikler kısmına. Meizu MX6’da işlemci olarak yüksek olasılıkla Helio X20’yi göreceğiz. İkisi Cortex-A72, diğer sekizi Cortex-A53’ten oluşan 10 çekirdekli işlemci 2.5 ghz hızına ulaşabiliyor. E tabi Android 6.o olması da muhtemel. 3 GB ram (“6 GB ram olan telefon çıktı kardeşim!!!” dediğinizi duyar gibiyim ama ben şahsen bunu tercih ederim), 32 GB dahili depolama alanı ve Full HD ekran Meizu MX6’nın öne çıkan diğer özellikleri. Telefonun tanıtım tarihi şimdilik bilinmiyor ama ülkemizde satışa çıkacağı kesin bilgi.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir