Home Teknoloji Haberleri Donald Trump’a özel altın kaplama iPhone 7!
Donald Trump’a özel altın kaplama iPhone 7!

Donald Trump’a özel altın kaplama iPhone 7!

0

Geçtiğimiz günlerde Amerika’daki başkanlık seçimlerini bizlerde büyük bir heyecan ve merak içerisinde takip etmiştik seçimin sonunda ise Donald Trump, Amerika’nın yeni başkanı olarak seçildi. Trump’ın başkan olarak seçilişi ile birlikte Trump’a özel bir iPhone 7 modeli piyasaya çıktı. Telefonu beğenirsiniz veya beğenmezsiniz orasını bilemeyiz ancak telefon sadece görüntüsüyle değil fiyatıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Bu cihazı tasarlayan Caviar isimli firma bundan öncede Vladimir Putin için de altın kaplamalı telefon modelleri üretmişti. Rus ve İtalyan ortaklığı ile karşımıza çıkan bu firmanın Trump telefonu hakkındaki açıklaması da oldukça ilginç.

putin-iphone-3

 

Caviar firması, bu telefonu ABD ve Rusya ilişkilerinin yeniden değerlendirilmesi umuduyla tasarladıklarını söylüyor.Bu telefona sahip olmak isterseniz telefonun 32 GB’lık modeli için 3000 doları eğer ben 32 GB kullanamam dersenizde 256 GB modeli için 3500 doları gözden çıkartmanız gerek.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir