Home Uncategorized EA,Origin’e kayıtlı hesaplar için bir değişiklik yaptı!

EA,Origin’e kayıtlı hesaplar için bir değişiklik yaptı!

0

Electronic Arts‘ın online satış platformu olan Origin‘e kayıtlı hesapları bundan böyle “Origin Account” olarak değil de “EA Account” şeklinde isimlendirilecek. Gerekçe olarak, EA’nin bütün oyunlarının ve servislerinin bu şekilde daha güzel temsil edileceği. Sunulan isim değişikliği önümüzdeki haftalarda otomatik olarak gerçekleştirilecek. İsim değişimden sonra ise kullanıcılar oturum açma esnasında aynı kullanıcı isimlerini ve şifrelerini kullanabilecekler.

origin

İsim deyip geçmeyi düşünmeyin sevgili oyuncular. Firmaların bu tür isim değişikliklerine gitmesi çok da rastlanan bir durum değil açıkçası. Fakat böyle değişikliklerin pazarlamacılık ve reklamcılık açısından riskli bir durum meydana getirme olasılığı olduğu gibi yine aynı açılardan bir çok pozitif katkı sağladığı durumlar da olabilir. Acaba bu isim değişikliği başka şeylere ön ayak olacak mı,bekleyip göreceğiz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir