Home Tanıtım En Güzel Manzara Tabloları İle Duvarlarınıza Renk Katın
En Güzel Manzara Tabloları İle Duvarlarınıza Renk Katın
0

En Güzel Manzara Tabloları İle Duvarlarınıza Renk Katın

0

İnsanoğlu her ne kadar doğa ile birlikte var olmuş ve yüzlerce yıl onunla iç içe yaşamış olsa da günümüz dünyasında işler bir hayli değişmiş durumda… Artık modern şehirlerde, çok katlı yüksek binalarda, yan yana dizilmiş apartmanlarda oturuyoruz. Yeşil alan dediğimiz yerler; en fazla 50-60 m2’lik çocuk parkları veya site içlerinde ki çoğu bakımsız bitki topluluklarından ibaret.

Frederic Edwin Church - Aurora Borealis Tablosu

Doğaya Özlemi Dindirmenin Yolları

Durum böyle olunca insanın doğaya olan özlemi hep var ve her daim giderek artıyor. Gürül gürül akan dereler, heybetli dağ ve orman manzaraları, karlı bir kış günü bacası tüten bir ev, yemyeşil bozkırlar, gün batımında çiçeklerle kaplı bir vadinin yüzünüzü okşayan ışığı, sonbaharda sapsarı yaprakların ağaçlardan toprağa düşüşü… Bunlar hep doğadan uzak yaşayan biz şehir insanlarının penceresini açtığında veya kapıdan dışarı çıktığında görebileceği şeyler değil. Belki bunlara penceremizden veya kapımızdan uzanamıyoruz ama istersek onları evimizin başköşesine, işyerlerimize, en sevdiğimiz duvarımıza, en sevdiğimiz mekânlara bir tablo ile taşıyabiliriz. Bu hayalimizi gerçeğe dönüştürmenin en iyi yolu; birbirinden güzel kanvas baskı manzara tabloları

Montague Dawson - Eve Yarış Tablosu

Kanvas Tablo

Kanvas bir baskı çeşidi olup; genellikle tuval üzerine uygulanmaktadır. Kanvas baskı; dijital makinelerle yapılmakta olup, sadece tuval üzerine değil her türlü materyale uygulanabilmektedir. Bir diğer özelliği ise sağladığı yüksek çözünürlük ve kaliteli baskıdır. Ayrıca gün ışığına ve zaman karşı son derece dayanıklı olan kanvas tablolar bir ömür duvarlarınızı güzelleştirir ve evinize estetik katar. Sizi bir ömür mutlu edecek manzara tabloları; kanvas baskı ile size gerçekçi renkler sunar ve astığınız her mekâna canlılık, güzellik ve estetik katar.

Peder Mork Monsted - Dörabning Bölgesindeki Yün Ören Kız Tablosu

Kanvas Manzara Tablo Modelleri

Kanvas tablo ile düşlediğiniz doğa resimlerini odanıza, evinizin en şık duvarına, işyerinize kısaca sevdiğiniz tüm mekânlara taşıyabilirsiniz. Bulunduğu mekânlara huzur ve mutluluk katacak manzara tabloları; hem baktıkça içinizi açacak hem de sıradan duvarlarınızı sıcacık ve canlı köşeler haline getirecektir. Denize uzak yaşıyorsanız masmavi bir deniz resmi, olduğunuz şehre kar yağmıyorsa bembeyaz karlarla bezenmiş bir dağ resmi, ormanları özlüyorsanız kardeşçe birbirine yaslanmış ağaçlarla kocaman bir orman resmi sizi alıp başka diyarlara götürecektir. Evinize neşe ve huzur getirecek dilediğiniz kanvas manzara tablolarını tabloshop.com da bulabilirsiniz.

Bu yazı; Tabloshop.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir