Home Teknoloji Haberleri Facebook, donanım laboratuvarının resimlerini paylaştı!
Facebook, donanım laboratuvarının resimlerini paylaştı!

Facebook, donanım laboratuvarının resimlerini paylaştı!

0

Sosyal medyanın öncü şirketi Facebook, dev donanım laboratuvarının resimlerini paylaşarak teknolojilerinin gücünü ortaya çıkardı.

Başlarda sosyal medya sitesi olarak hayatımıza giriş yapan Facebook sonrasında yeni alanlara girmeye başladı ve artık her alanda söz sahibi olmak için bir takım projeler geliştiriyor ve bunları gerçekleştirmek amacıyla büyük çalışmalar yapıyor. Donanım tarafına daha çok önem veren şirket kurmuş olduğu tesisin kapısını açtı ve içeriden resimleri ve bilgileri bizlerle paylaştı. Aslında gövde gösterisi yapıyorlar diyebiliriz.

13679843_1433045310042694_2044999515_n

Sanal gerçeklik teknolojisi, açık kaynaklı ağ ekipmanları ve dronelar üreten şirket, yeni alanlarda daha çok söz sahibi olma hedefine hız kazandırmak amacıyla 2 bin metrekarelik yeni bir laboratuvar açtı. Üst düzey teknolojinin kullanıldığı bu laboratuvarda şirketin ana merkezinde kullanan ekipmanlara göre daha güçlü ekipmanlar yer alıyor. Yeni tesisden paylaştığı görüntülere buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Facebook’un attığı bu adım akıllara yıllardır beklediğimiz Facebook Phone’mu geliyor sorusunu getiriyor. Sizce Mark akıllı telefon alanına giriş yapacak mıdır?

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir