Home Teknoloji Haberleri Facebook’taki Takipçi Sayısını Arttırma Olayını Abartan Pakistanlı Adamın Sıradışı Yöntemi

Facebook’taki Takipçi Sayısını Arttırma Olayını Abartan Pakistanlı Adamın Sıradışı Yöntemi

0

Pakistanlı Rehan Allahwala, Facebook’taki takipçi sayısını arttırmak adına bu zamana kadarki en ilginç girişimlerden bir tanesini yaptı.

Bundan 3-4 yıl önce çok daha popüler olan ‘Facebook’taki takipçi sayısını arttırma’ sevdası, Pakistanlı girişimci yüzünden tekrar hortlayacak gibi. İsmi Rehan Allahwala olan Pakistanlı bu arkadaş, Facebook’taki takipçi sayısını arttırmak adına Sint şehrindeki dev bir billboarda üzerinde Facebook profilinin bulunduğu ilan verdi.

Billboardda Facebook profil sayfasının bulunduğu bağlantı linkini paylaşan Allahwala, ilanı gören kişilerden kendisini eklemelerini istiyor. Mobil platform üzerinden şarkı ve videolarla okuma yazma öğrenilmesini sağlayan Rehan School isimli girişimin de kurucusu olan Allahwala’nın basit bir yöntemle milyonlarca takipçi sayısına ulaşılabileceğinden habersiz bu tarz girişimde bulunması da işin bir diğer garip tarafı.

42171

Rehan’ın hedefi, Facebook üzerinden 1 milyon arkadaş sayısına ulaşmakmış. Hangi sebeple bu kadar takipçi ve arkadaş isteğine sahip olmayı istediğini bilemediğimiz Allahwala, bakalım bu hedefine ulaşabilecek mi.

Kaynak : Webtekno

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir