Home Oyun Fallout 4’ü korsan oynadı, yaptığına pişman oldu!
0

Fallout 4’ü korsan oynadı, yaptığına pişman oldu!

0

Kuşkusuz 2015’in en çok beklenen yapımlarından biri olan ve 10 Kasım’da resmi olarak raflardaki yerini alan Bethesda’nın son efsanesi Fallout 4, satış rekorları kırarak Steam’de liderlik koltuğunu daha çıkmadan kapmayı başarmıştı.
188
Tabii ki oyunun PC sürümünü, oyun çıktıktan bir gün sonra korsan sitelerinde yer almış, ve birçok oyuncu ne yazık ki oyunu korsan yollardan oynamıştı. Bugün ise reddit forumlarından “arkanoah” isimli bir kullanıcı, 1.773 dolar değerindeki Bitcoin’lerinin çalındığını reddit’te paylaşarak yardım istedi. Soygunun nasıl olduğu konusunda bilgi isteyen arkanoah’a gelen cevaplar ise, soygunun şüphelisinin Fallout 4 olduğunu ortaya çıkardı.

Çalıntının 11 Kasım’da olduğunu belirten arkanoah, o gün içerisinde Fallout 4’ün Codex sürümünü indirdiğini belirten kullanıcıya gelen cevap ise tüm durumu özetler nitelikte, “Oyunu Steam’den satın almak çok daha ucuz bir seçenek olurdu…”

-Merlin’in Kazanı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir