Home Uncategorized Fallout 4’ün Gamescom Demosundan Görüntüler Sızdı!

Fallout 4’ün Gamescom Demosundan Görüntüler Sızdı!

0

Bu yılın en merak edilen oyunlarının başında Fallout 4 geliyor. Yüzlerce saat süreceği, hatta hiç bitmeyeceği söylenen oyun için yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise Gamescom’da oynatılan demoya dair oldu.

Oyun fuarları sırasında şirketler canlı yayınlar aracılığıyla çeşitli gösterimler yapsa da asıl olay fuardadır. Açılan stantlarda oyunlar direkt olarak oynanabilir durumdadır. Sadece fuar katılımcılarına özel olan bu demolar, çoğu zaman video olarak hazırlanıp, diğer oyuncuların beğenisine sunulmaz.

Tabii her zamanda fuara katılan oyuncular, bir şekilde denetlemelerden kaçarak, bizlere video ulaştırmayı başarırlar. Bu kervana eklenen son oyun ise tahmin ettiğiniz gibi Fallout 4 oldu. Videonun yüklendiği video oynatma siteleri içeriği kaldırmış olsa da aşağıda yer alan linklere tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Google Drive

Dropbox

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir