Home Oyun Fallout Serisinin Filmini Beyaz Ekranlar’da Görebiliriz!
Fallout Serisinin Filmini Beyaz Ekranlar’da Görebiliriz!
0

Fallout Serisinin Filmini Beyaz Ekranlar’da Görebiliriz!

0

Bethesda‘nın geliştirdiği Fallout serinin filmini görebilme olasılığımız var! Bethesda’nın yöneticisi Todd Howard yaptığı röportajda Fallout filmi hakkında görüşlerini açıkladı.

image

Todd Howard’a film hakkında sorular sorulduğunda, bu soruların yıllardır sorulduğunu,bir sürü fikirler topladıklarını söyledi fakat bugüne kadar film konusunun resmi bir şekilde duyurulmamasının sebebi ise oyun kadar harika olabilecek bir fikrin çıkmamasıymış.

Fallout filminin gelebileceğini fakat bu işlerin onun elinde olmadığını söylüyor. Fallout filmini daha önceden yapmış olsalardı Fallout 4’ü duyurduklarında insanların daha farklı düşüneceğini, filmin seriyi başka yönlere sürükleyebileceğini belirtti. Çıtayı çok yüksek tuttuklarını bu yüzden çok iyi bir fikir bulunduğunda filmin gelebileceğini söyledi.

Belki de Assassin’s Creed ve Warcraft gibi büyük yapım oyunların filmi çıktığında izlenme durumlarına bakılarak diğer büyük yapım oyunlarında harekete geçmesini sağlanabilir. Zamanla göreceğiz umarım Fallout’u da beyaz perdelerde görme şansı yakalarız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir