Home Oyun Fernbus Simulator mini-inceleme!
Fernbus Simulator mini-inceleme!
0

Fernbus Simulator mini-inceleme!

0

Fernbus Simulator geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirdi, Alman otobüs simülasyonu olan Fernbus, Unreal Engine 4 ile yapıldı. Oyun Almanya‘nın içinde şehirler arası yolcu taşımacılığı oyunudur. Steam platformunda 66 Liradan satışı yapılan oyunun ilk çıkmasının üzerine herhangi bir indirimde yer almadı. Oyuna Türkçe dil desteğinin önümüzdeki günlerde geleceği açıklandı, şuanlık kullanıcı yorumlarına göre oyundaki optimizasyon ne çok iyi ne çok kötü ama inanıyoruz ki gelecek zamanlardaki güncellemeler ile bu halledilecektir.

fernbus-simulator-oyun-ici-goruntu-man-lions-coach1

Şuanlık iyi bir bilgisayarı olmayanlar oyunu kasarak ve zevksiz bir şekilde oynayacaklardır ki doğruda oyun gerçekten bilgisayarı yoruyor, sistemi iyi olmayan arkadaşlarımın yinede denemesinde faydası var, oyuna bir şans verirsek ileride gelişecek güzelleşecek gibi duruyor ayrıca firmanında gelecek güncellemelerde birçok sözü var umarım bu optimizasyon ve yapay zekayı hallederler.

Şuanlık 66 Lira bu oyun için çok ama grafikleri ve akıcılığı gerçekten hoş bir oyun alıp oynanılabilir beğenilmez isede geri iade edebilirsiniz, denemenizi öneririm, oyundaki hava olaylarıda gayet dikkat çekici; yağmur, kar oyunda çok güzel ifade edilmiş, oyunun OMSİ2‘den belli bir farkı yok şuanlık, belirli bir amaç için oynanmıyor yolcu seçip onları taşıyorsunuz sadece, oyunun aceleye geldiği belli eksikleri fazla.

Oyunun Steam sayfası: Fernbus Simulator Steam buraya göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir