Home Oyun FIFA 16, şimdi mobil platformlarda!
0

FIFA 16, şimdi mobil platformlarda!

0

EA Sports tarafından geliştirilen FIFA 16’nın mobil versiyonu, iOS platformu için hazır. Apple Store’un Kanada bölgesinden indirilebilen oyun, diğer bölgeler için henüz aktif değil. 6 Ağustos 2015’ten beri ücretsiz olarak indirilebilen yapımın diğer bölgeler için çıkış tarihi henüz belli değil.

Şimdiden belirtelim ; Türkiye ve diğer bölgelerde de bulunan FIFA hayranları, Kanada’daki hayranlardan geri kalmayacak. iOS profilinizden bölgenizi Kanada yaptığınızda FIFA 16’yı indirebilirsiniz Ancak belirtelim ki, şu an ki FIFA 16 tamamlanmış değil. Zira FIFA 15’in veri tabanına ve içeriklerine sahip olan mobil oyunun en son versiyonu 22 Eylül’de çıkacak.

Şu an 1.2 GB alan kaplayan FIFA 16’nın sistem gereksinimleri de açıklandı. Buna göre :

– 1.2 GB boş alan
– iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi ve iPad touch (6.jenerasyon) ile uyumlu mobil cihazlar
– Belirtilen cihaz modelleriyle uyumlu iOS 8.0 veya yüksek versiyon

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir