Home Oyun Fikret Orman’dan Playstation Göndermesi
0

Fikret Orman’dan Playstation Göndermesi

0

Transfer döneminde Türk takımlarına ve yöneticilerine bir hal oluyor. Sezon içerisinde tatlı tatlı açıklamalar yapan insanlar, bir anda hiç olmadık laflar edebiliyorlar. Ama bu sözlerin arasında Fikret Orman, bugüne kadar hiç görmediğimiz bir bakış açısıyla yorumlarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı, Ozan Tufan ve diğer transferler için açıklamalarda bulunurken, taraftarların merak ettiği konulara da değindi. Veli’nin sakatlığının bir süre daha süreceğini ve ön libero mevkine bir oyuncu daha transfer etmek istediklerini söyleyen Orman, tam bu sırada çok ilginç sözler sarf etti.

“Transferler yapılırken, hep müthiş olur. Devreye gidilirken eksikler ortaya çıkar. Sonra devre arası gelenler gidenler olur. Bu oyun kağıt üzerinde oynanmaz, Playstation oyunu değil, saha oyunu. Kim şampiyon olacak derseniz, hak eden olsun.” ifadelerini kullandı.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir