Home Oyun Final Fantasy Cephesinden Şok Gelişme
0

Final Fantasy Cephesinden Şok Gelişme

0

Malumunuz, bu sene oyun fuar, konferans vb etkinliklerine damgasını vuran olaylardan birisi de Final Fantasy VII oyununun yeniden yapılıp piyasaya sürüleceği haberiydi. Çoğu insan tarafından tüm zamanların en iyi JRPG oyunu kabul edilen FF VII, doğal olarak büyük bir hevesle beklenmeye başlandı.

 

Gelişmeler su yüzüne çıktıkça, oyun basını bunları haber olarak hayranlara ulaştırdı, herkes bir sonraki ekran görüntüsü, oynanış videosu, geliştirici röportajını iple çekmeye başladı falan derken bir anda Square Enix herkesi şaşırtacak bir bomba daha patlattı.

 

Diğer serilerden farklı olarak biraz daha şirin ve çocuksu karakterli olan ama karanlık bir atmosfer yaratma konusunda kendine özgü bir biçimde başarı kaydetmiş, soundtrack kısmında en favori şarkılarımdan birini yaparak beni benden almış olan, ismi çok geçmese bile geçtiği anda tüm FF serisi hayranlarının “işte bu!” bakışları atmasının sebebi, o efsane oyun Final Fantasy IX 2016’da pc ve akıllı telefon platformuna çıkartılacak.

Detaylar belli değil, grafik açısından ciddi bir revizyona gidileceği söyleniyor sadece. Kalanları artık ara ara sızdırırlar heyecanı öldürmemek için, biz de haber geldikçe yazarız artık ne diyeyim. Buyrun bu da ilk düşen videosu.

 

KeremOktay Gitarist, fotoğrafçı ,oyuncu ve hepsinden önemlisi bir baba.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir