Home Makaleler Seyahat Planlama’da Devrim: Flyler
Seyahat Planlama’da Devrim: Flyler
0

Seyahat Planlama’da Devrim: Flyler

0

Birçoğumuz için tatil dinlenmek , artık durum biraz değişmeye başladı. Çünkü artık tatile gitmek istediğimiz zaman bir taraftan dinlenebileceğimiz, diğer taraftan da yeni yerleri keşfedip ilham alabileceğimiz bir yer olsun istiyoruz. Ancak kısıtlı zamanımızda bu yerleri bulmamız neredeyse imkansız.

Bunu bilen Flyler.com da artık isteklerimize cevap vermek adına farklı bir tatil planı fikrini sizlere sunuyor. Klasik sitelerden farklı olarak burada önemli olan şey, sizin istekleriniz. Gideceğiniz yeri değil ne yapmak istediğinizi seçiyorsunuz Flyler size sehayat ilham motoru olarak en doğru lokasyonları sunuyor. Daha öncesinde gittiğiniz yerlerden ziyade, yeni noktalara gitmek istediğiniz zaman, artık dikkat etmeniz gereken tek şey ne tür bir tatil yapmayı planladığınız. Üstelik sitenin içerisinde yer alan filtrelerin birçoğu aslında isteyip de yapamadığınız tatil fırsatlarını sizlere sunuyor.

flyer

Tatil planlarınızı yapmak adına Flyler.com a giriş yapmak için üye olmanıza gerek yok. Giriş anından itibaren tatiliniz ile alakalı tüm kontrol sizin elinizde. Gençlik ateşinizi yakmak adına festivallere ya da panayırlara gitmek istiyorsanız ya da bekarlığa veda partiniz için en iyi lokasyonu nasıl bulacağınızı bilemiyorsanız Flyler.com sizler için en iyi seçenekleri ortaya koyuyor. Ya da Çocuklu Tatil yaparken, tarihi bir gezi de olsun isterseniz, yine işi Flyler’a bırakın. Sizler hangi tarihlerde, ne yapmak istiyorsanız bunun için gerekli olan seçimleri yapıyorsunuz ve daha sonrasında Flyler sizin için en uygun olacak yerleri ekrana getiriyor. Burada yer alan alternatiflerin her biri hakkında verilen ayrıntılı bilgiler sayesinde artık tatillerinizi tam anlamıyla dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sadece yer bilgileri de değil uçak biletiniz, otel rezervasyonunuz, hava durumu, şehir merkezi havaalanı arası ulaşımgibi bir çok pratik bilgi de sizleri bekliyor. Dakikalar içinde ilham alabileceğiniz bir tatil için Flyler’dan faydalanın!

Seyahat Planlama Seyahat İlham Motoru Tatil Planlama

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir